Korytka HTWD-HF służą do kierowania i ochrony przewodów w rozdzielnicach, szafach sterowniczych tam, gdzie istnieje wysokie zapotrzebowanie na bezpieczeństwo publiczne lub materiałowe w przypadku pożaru, np. w transporcie publicznym, tunelach, centrach przetwarzania danych lub budynkach użyteczności publicznej.
Cechy i zalety:
- doskonałe właściwości przeciwpożarowe
- wąskie szczeliny międzyżebrowe odpowiednie dla kabli o małej średnicy
- gładkie krawędzie chronią instalatorów przed obrażeniami i kable przed uszkodzeniem
- łatwe wyłamywanie żeber dzięki odpowiednim liniom podziału
- pokrywy trzymają się pewnie nawet w pozycji pionowej i w czasie wibracji
- pokrywy zlicowane z korytkiem w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni
- perforacja zgodna z DIN EN 50085
- koryta zgodne z normą EN 45545-2