O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Dane teleadresowe
zapytaj o produkt
ASTE Sp. z o.o.
Kowale, ul. Magnacka 25
80-180 Gdańsk
tel.:
fax:
e-mail:
internet:
58 340 69 00
58 340 69 01
aste@aste.pl
www.aste.pl

NIP
REGON
KRS
583-25-52-936
191605350
0000101007
Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku,
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy   277 000 zł
Jak dojechać do ASTE - mapa Google Maps
Dane dla nawigacji GPS (współrzędne geograficzne): N 54° 18' 46,80'' E 18° 32' 37,89''

Ogólne Warunki Sprzedaży ASTE - pobierz

Dział handlu i marketingu - informacja o towarach ofercie warunkach sprzedaży:

rynek kolejowy
Beata Szulfer-Rosiak
Dyrektor ds. Rynku Transportu Szynowego

tel. 58 340 69 05
tel. kom. 601 652 765
e-mail: b.rosiak@aste.pl
pobierz wizytówkę
Piotr Reducha
Specjalista Sprzedaży ds. Rynku Transportu Szynowego

tel. 58 340 69 00 wew. 32
tel. kom. 691 880 378
e-mail: p.reducha@aste.pl
pobierz wizytówkę
  
województwo pomorskieregion północny
Elżbieta Dębowska
Menadżer ds. Sprzedaży

tel. 58 340 69 17
tel. kom. 603 031 418
e-mail: e.debowska@aste.pl
pobierz wizytówkę
Elżbieta Dusowska
Menadżer ds. Sprzedaży

tel. 58 340 69 23
tel. kom. 601 652 769
e-mail: e.dusowska@aste.pl
pobierz wizytówkę
  
region zachodniregion wschodniregion południowy
Mirosław Tadrała
Menadżer ds. Sprzedaży

tel. kom. 601 652 767
e-mail: m.tadrala@aste.pl
Rafał Byliniak
Menadżer ds. Sprzedaży

tel. kom. 601 652 768
e-mail: r.byliniak@aste.pl
Ryszard Czura
Menadżer ds. Sprzedaży

tel. 58 340 69 25
tel. kom. 601 831 311
e-mail: r.czura@aste.pl
pobierz wizytówkę


Małgorzata Kwasigroch
Dyrektor Działu Handlu i Marketingu

tel. 58 340 69 28
e-mail: m.kwasigroch@aste.pl
pobierz wizytówkę
Agnieszka Redmann
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

tel. 58 340 69 27
tel. kom. 697 890 076
e-mail: a.redmann@aste.pl
pobierz wizytówkę
 
Ewa Stelmasiewicz - Wegnerowska
Dyrektor ds. Rozwoju

tel. 58 340 69 04
e-mail: e.stelmasiewicz@aste.pl
pobierz wizytówkę
Jerzy Szczepanik
Dyrektor Techniczny

tel. 58 340 69 16
e-mail: produkty@aste.pl
pobierz wizytówkę
 


Dział obsługi zamówień - informacja o potwierdzeniach zamówień, wysyłkach, logistyka:

tel. 58 340 69 11
tel. 58 340 69 19
e-mail: zamowienia@aste.pl
Anna Szeremeta
Dyrektor Działu Obsługi Zamówień

tel. 58 340 69 12
e-mail: a.szeremeta@aste.pl
pobierz wizytówkę
Marcin Redmann
Specjalista ds. Logistyki

tel. 58 340 69 24
tel. kom. 601 657 877
e-mail: m.redmann@aste.pl


Dział księgowy, windykacja, kadry:

Katarzyna Langowska - Kuchta
Księgowa, Specjalista ds. Windykacji

tel. 58 340 69 21
e-mail: k.langowska@aste.pl
pobierz wizytówkę
Sylwia Redmann
Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. 58 340 69 26
e-mail: s.redmann@aste.pl
pobierz wizytówkę

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00. Zapraszamy!