EVO cut to specjalistyczne narzędzie do bezpiecznego demontażu opasek zaciskowych.
Jego użycie gwarantuje powtarzalność procesu i brak ryzyka uszkodzenia nawet przewodów o miękkiej izolacji.
Zestaw zawiera 3 wymienne nakładki zapewniające precyzyjne przecinanie opasek o różnej grubości i szerokości.
Niezastąpione gdy konieczna jest wymiana przewodu w wiązce lub dołożenie nowego.
Ergonomiczna i antypoślizgowa rączka zapewnia wygodny i pewny chwyt nawet w mniejszej ręce.
Niewielka siła i skok pracy narzędzia, jego lekkość, pozwala na wielogodzinną pracę.
Najważniejsze cechy:
ergonomiczna konstrukcja
małe wymiary i waga
wysoka precyzja cięcia
cięcie w dowolnym miejscu opaski
kompaktowy kształt
bezpieczne w obsłudze zarówno dla izolacji przewodów jak i dla operatora
do opasek o szerokości do 7,8 mm i grubości 1,8 mm