Osłony krawędzi OKB, ciągłe |
Osłony kawędzi OKB wykonane są z samogasnącego PCV, niezawierającego ołowiu i kadmu. Odpowiednio dobrane do grubości blachy pewnie trzymają się krawędzi bez potrzeby ich przyklejania. Są odporne na działanie olejów, kwasów i typowych rozpuszczalników stosowanych przy czyszczeniu i konserwacji aparatów i urządzeń elektrycznych. Są stosowane jako zabezpieczenie kabli, linek i przewodów w regularnych, prostych otworach w blachach, szkle przed uszkodzeniem, do uszczelniania pokryw, drzwiczek itp. | |
symbol katalogowy ASTE |
grubość krawędzi [mm] |
szerokość [mm] |
wysokość [mm] |
OPOKKU-OKB-0,5-PCV-CA | 0,4 - 0,6 | 4 | 6 |
OPOKKU-OKB-1-PCV-CA | 0,7 - 1,1 | 4,5 | 8 |
OPOKKU-OKB-1,5-PCV-CA | 1,2 - 1,6 | 5 | 9 |
OPOKKU-OKB-2-PCV-CA | 1,7 - 2,2 | 5,5 | 10 |
OPOKKU-OKB-2,5-PCV-CA | 2,3 - 2,6 | 6 | 12 |
OPOKKU-OKB-3-PCV-CA | 2,7 - 3,3 | 6,5 | 13 |
OPOKKU-OKB-4-PCV-CA | 3,4 - 4,3 | 7 | 14 |
OPOKKU-OKB-5-PCV-CA | 4,4 - 5,3 | 9,5 | 19 |
OPOKKU-OKB-6-PCV-CA | 5,4 - 6,5 | 11 | 22 |