Antena Sencity Rail MIMO; SWA-0759/360/6/0/MIMO |
NOWOŚĆ! Anteny SENCITY® RAIL MIMO SWA-0759/360/6/0/MIMO to zewnętrzne anteny dachowe. Stworzone dla technologii 2G/3G/4G oraz WiFi od 2,4 do 5GHz. Posiadają po dwa odbiorniki i nadajniki dla standardu UMTS i LTE. Stosując te anteny osiągamy wyższą przepustowość w stosunku do standardowych anten. Można je w prosty sposób zamontować w miejsce dotychczas istniejących innych anten z rodziny Sencity Rail. Jako opcja posiadają wbudowaną antenę GPS/Galileo i Glonass ze zintegrowanym wzmacniaczem niskoszumowym LNA. Idealne dla producentów pojazdów, którzy poszukują anten do aplikacji o wysokich wymaganiach jakości sygnału, takich jak: internet, CCTV - telewizja przemysłowa, system do wzmacniania sygnału w pociągu. Opcjonalnie dostępny panel adaptacyjny do montażu anteny oraz rura i końcówka do ochrony kabli wychodzących z anteny. | |
Najważniejsze cechy:
Anteny spełniają wymagania: norm BS 6853, NF F16-101/102, prEN 45545 (bezpieczeństwo pożarowe) normy EN 50155: 2007 (testy środowiskowe) normy DIN 75220 (promieniowanie słoneczne) normy UIC533 (ochrona przed wyładowaniami oraz zwarciem (40kA / 0,1s)) dyrektywy RoHS 2002/95/EC specyfikacji Deutsche Bahn - ochrona wysokonapięciowa i wysokoprądowa | |
symbol katalogowy ASTE | Nazwa towaru |
KHS-85002237 | antena Sencity Rail MIMO; SWA-0759/360/6/0/MIMO |